Víte o tom, že se staví domy i z dřevěných cihel?

Brikawood vytváří dřevěné cihly, které do sebe zapadají a vytvářejí stěny. To umožňuje stavitelům sestavit a rozebrat celý dům bez použití lepidla, hřebíků nebo šroubů. Dřevo-cihlové zdi se pak zaplní dřevěnými hoblinami, které zbyly z výroby cihel Brikawood.

Tyto izolují jak teplotu, tak zvuk, což zlepšuje energetickou účinnost a klid na duši. Dřevěné cihly pro stavbu domu Brikawood lze sestavit do domu bez hřebíků, šroubů nebo lepidla.

Prostě drží pohromadě ve složitém, ale zároveň logickém vzoru. Jedna dřevěná cihla se skládá ze čtyř částí, které spojením vytvářejí stabilní a odolný povrch. V podstatě pořízením těchto cihel můžete investovat svůj volný čas do projektu svépomocné stavby domu.

Cihly vám mají umožnit postavit pasivní dům, který je energeticky účinný, plně recyklovatelný a přírodní. Montovaný dům také poskytuje vynikající izolaci, která pomáhá snižovat náklady na jeho vytápění po celý rok.

Mezera mezi cihlami Brikawood také umožňuje jednotlivcům snadno přidat elektrické opláštění do svých domovů, což pomáhá zjednodušit stavební proces. Podle Mashable může Brikawoodův malý dům postavit skupina přátel během několika dní a stěny douglasky mohou stát až 50 let.