Stínění nemusí být obyčejné, ale může dodat domácnosti styl

Chtěli byste mít průměrnou domácnost nebo takovou, která dokáže svým vzhledem ohromit? Zatímco někteří preferují minimalismus, stále více lidí chce, aby byl jejich domov atraktivní. Není těžké toho dosáhnout. Atraktivního domova ale nedosáhnete jen výběrem největších prvků, ale i zdánlivými drobnostmi, jako je třeba výběr stínění. Vhodné vybrané stínění může zcela změnit ráz celého interiéru a pokud nevíte, jak ho správně vybrat, nejlepší volbou je inspirace, kterou vám nabízí eshop Zebra-shop.cz.

Specialista na moderní stínění

Pravděpodobně dobře znáte obyčejné stínění, které se skládá z lamel. Takové je známé mnoho let a nikoho neohromí. Když ale vyberete látkové stínění vytvořené z kvalitní tkaniny, dodáte tím domovu skutečně krásný vzhled. Vždy byly krásné závěsy, které dokázaly ihned zaujmout, problém je, že závěsy zabírají mnoho místa kvůli konzolím, ubírají prostor v interiéru, chytá se na ně prach a také mohou být nebezpečné. Skvělou alternativu jsou římské rolety. Jedná se také o látku, ale takovou, která se umí do sebe skládat a po vytažení nezabere žádné místo. Římské rolety můžete vybírat v mnoha barevných provedeních, takže je můžete sladit třeba s barvou stěn či jiného vybavení.

Velmi žádané jsou také plissé rolety. Jedná se o volbu, která vám umožní si skvěle hrát se světlem. Můžete s nimi zakrýt jakoukoliv část okna, vytahovat je můžete odshora dolů i opačně. Stínit mohou třeba jen uprostřed okna, což vám jiné stínění nenabídne. Jsou tvořeny látkou, která je plisovaná a skládá se do sebe jako harmonika. Toto stínění vypadá velmi krásně a hodí se do všech místností. Kromě běžných rolet se vám nabízí i plissé rolety pro střešní okna.

Jedním z nejoblíbenějších trendů současnosti jsou rolety a den a noc. Stále častěji nahrazují běžné druhy stínění. Jedná se o látku tvořenou průhlednými a neprůhlednými pruhy, které se mohou překrývat a tím můžete regulovat soukromí i množství světla, které proniká do interiéru. Samozřejmě je můžete i zcela vytáhnout. Aby do interiéru pronikalo co nejvíce světla. Všechny typy rolet jsou vám k dispozici v různých barevných provedení a můžete je vybírat i podle způsobu montáže. Navštivte eshop Zebra-shop.cz třeba ještě dnes a inspirujte se všemi stylovými možnostmi stínění.