Potřebujete dočasně zajistit prostory pro stavbu nebo akci?

Přemýšlíte nad tím, jak vytvořit potřebné zázemí pro stavbu, společenskou, sportovní nebo hudební událost? Pak se obraťte na společnost ALFA CONTAINER Rent, která nabízí pronájem kontejnerů, oplocení a mobilních toalet.

Kontejnery a sestavy na míru

Pronajmout si můžete obytné, sanitární a skladové kontejnery a sestavy, které jsou připravovány dle požadavků a potřeb. Veškeré kontejnery jsou připravené k okamžitému používání. Jsou doplněné o elektroinstalaci, topení – elektrický přímotop, osvětlení, zásuvky a vypínače. Mohou fungovat jako samostatné obytné či sanitární jednotky. V případě sanitárních kontejnerů je jejich součástí sanitární výbava. Samozřejmostí jsou pak rozvody vody a odpadů. Kontejnery se dají vzájemně propojit a to pomocí venkovních propojovacích kabelů. Vzniknou tak modulové objekty. Objednat si můžete také různé druhy příslušenství a výbavu. To představují schodiště, podesty, klimatizace a dokonce i nábytek.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení představuje ochranu proti nechtěnému vnikuntí na pozemek či do objektu. Mobilní oplocení pomáhá zamezovat případným krádežím, vymezuje potřebný prostor a usměrňuje pohyb osob po pozemku a areálu. Je vhodné na stavby nebo různé druhy akcí. Využijete jej i v případě, že potřebujete vytvořit dočasné zábrany. Základ mobilního oplocení představují jednoduché systémy panelů, branek a příslušenství. Jeho instalace je velmi snadná a lze jej umístit kamkoli. Zapůjčit si můžete i oplocení nízké, které pomůže vytvořit uličky. Díky nim se vám bude snáze organizovat pohyb osob.

Mobilní toalety

Pronájem mobilních toalet je velmi rychlým a snadným řešením pro vytvoření dočasného sociálního zázemí. Pronájem lze sjednat na krátkou i delší dobu. Nemusíte se o nic starat, společnost toalety přiveze na předem domluvené místo, nainstaluje je a zajistí i jejich následný servis, údržbu a dezinfekci.