Okno Bloomframe se promění v balkon za 55 sekund

Okno Bloomframe je inovativní okno, které se během 55 sekund magicky promění v balkon. Uživateli nabízí flexibilní životní prostředí. Otevřením okenního rámu je možné projít fasádou a užít si venkovní prostor. Okno Bloomframe lze ovládat automaticky jediným stisknutím tlačítka. Uživatel přidá světlo, vzduch a prostor a poskytne mu skutečný venkovní pocit.

První model je instalován na fasádě nového bytového domu v Amsterdamu v Nizozemsku. Okno Bloomframe má vynikající vlastnosti v oblasti bezpečnosti, konstrukce, stavební fyziky a uživatelské přívětivosti.

Okenní balkon Bloomframe se skládá ze 2 skleněných panelů a vypadá skoro jako normální okno, ale stisknutím tlačítka se okno pomalu vysune a vytvoří balkon. Posune panely ven a umístí spodní okno směrem k zemi, aby fungovalo jako podlaha balkonu, zatímco horní panel okna se stane zábradlím na balkon před vámi.

Mezitím se na straně balkonu, když se otevře, vytvoří zatahovací brány, které vás udrží na všech stranách balkonu. Okno Bloomframe lze použít při renovacích a novostavbách v každém měřítku. Je vhodný pro soukromé domy, bytové domy, kanceláře a hotely.