Neobvyklý dům v podobě vodárenské věže nabízí útulné bydlení

Podíváme se na prohlídku tohoto nádherného dřevěného domu s vodárenskou věží, který se nachází v Seal Beach v Kalifornii. Ve skutečnosti je můžete vidět, jak jsou uchváceni výhledy a nábytkem. Výzdoba má všude dalekohled a dům má také překvapivě krásné točité schodiště.

Původně postavený v roce 1800 pro obsluhu parních strojů podél pobřeží Kalifornie, byl tank nahrazen ve 40. letech 20. století. Zadržovalo více než 75 000 galonů vody na několik dalších desetiletí. Poté, po pohybu „zachraňte naši věž“, byl přepracován.

Replika vodní nádrže, která se nachází nad věží vysokou 87 stop, je 2800 čtverečních stop, třípokojový dům s 360stupňovým výhledem od Tichého oceánu až po hory. Dům s vodárenskou věží má také nádhernou kuchyň s kovový stůl a úchvatné výhledy.

To však není vše; má také pirátskou místnost, která byla navržena pro děti. Dům s vodárenskou věží je výjimečně úžasný a má dokonce i koupelny, které jsou ničím jiným než pohledem. Nejlepší částí domu s vodárenskou věží zůstává venkovní terasa, odkud si můžete vychutnat 360stupňový výhled na všechno. Budova byla jistě skvěle navržena!