Moderní bungalovy jako jedna ze zajímavých variant úsporného rodinného domu

Slyšeli jste už někdy pojem bungalov? Pro většinu lidí automaticky bungalov okamžitě evokuje drobný a lehký domeček někde na pláži v exotických oblastech. A ačkoliv jsou takové bungalovy s těmi, které jsou stavěny jako rodinné domy víceméně neporovnatelné, tak jsou jim zároveň opravdu velice blízko.

Minimálně zástavbou a typem konstrukce si jak naše bungalovy, tak i ty exotické budou rozumět. A mimo toho pro vás mohou být opravdu zajímavou možností, jak získat výhodné a poměrně dost levné bydlení!

Co přesně takový bungalov je?

Jedná se o druh stavby, které bychom bez jakýchkoliv nadsázek mohli umístit mezi stavby úsporné. A to hlavně z toho důvodu, že oproti jiným typům staveb dokáže bungalov využít poměrně malé zastavěné plochy. Přitom projekt bungalovu ale nijak nebude šetřit na prostoru a pohodlí díky šikovné konstrukci a organizace celého domu. Hlavní zásadní výhodou je ale fakt, že součástí bungalovu jako stavby je pevně spojená veranda. Díky tomu si tak můžete jednoduše splnit svůj sen o snídaních a večeřích na pohodlné verandě jen pár kroků od vchodových dveří.

Vysoká míra personalizace

U tak drahých projektů, jako je stavba rodinného domu, se rozhodně počítá s vysokou mírou přizpůsobení potřebám daného klienta. Není se tak čemu divit, že i projekt bungalovu na klíč dokáže v tomto ohledu opravdu příjemně překvapit. Mnohé stavby ale mohou mít konstrukční a technologické limity, které jednoduše mohou mnohé klientovy představy zmařit. U naprosté většiny z nich vás ale u bungalovu takový problém rozhodně nečeká.

Pevně v trendu moderních domů

Moderní domy nejsou jenom obchodní značkou, ale jedná se o trend udávaný poměrně dost velkým množstvích požadavků. Tyto požadavky moderní domy kladou na použité materiály, technologie a finální kvalitu domu co se týče oblastí jako je energetická šetrnost a mnohé podobné podmínky. Mimo toho dnes dokáží do velké míry moderní nemovitosti cílit na klienty, kteří chtějí za svoje peníze opravdu kvalitní stavbu. Jsou tak i výhodnou cestou k opravdu dobrému a příjemnému bydlení.

Rozcestník bungalovů: