Kouzelný hobití eko jeskynní dům

Tento jedinečný dům ve stylu hobita, postavený ve svahu na krásně upraveném rohu farmy, je již 15 let rodinným tajemstvím. Prostředí světla svíček, teplo uhelného krbu a ručně vyráběné domorodé dřevo nabízí hostům rustikální, útulný a klidný únik z moderního světa.

Dům mimo síť je chytře postaven tak, aby připomínal jeskyni. Protože v domě není elektřina, kámen, dřevo a rustikální prvky vám skutečně dávají pocit, jako byste se vrátili v čase.

Rozhodnutí nezavést energii do jeskynního domu bylo učiněno, aby pomohlo upevnit jeho roli skutečného místa úniku. Neexistence energie povzbuzuje lidi, aby nechali své telefony a počítače a užili si relaxaci v nádherném přírodním prostředí.

Vše uvnitř tohoto malého jeskynního domku bylo odborně vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Konečným výsledkem je krásný, útulný domov, který je plný rustikálního kouzla. Jeskyně se nachází mezi některými z nejúchvatnějších přírodních scenérií s neuvěřitelnými zahradami a velkolepým jezírkem uprostřed.

Oblast kolem Underhill Valley je fungující farma s dobytkem a dokonce i lamy, kteří často chodí navštěvovat jeskynní dům. Underhill je splněným snem Grahama Hannaha, který postavil neuvěřitelnou jeskyni jako útočiště pro svou rodinu a děti.