Když postele, tak z masivu

Postel je velmi důležitý kousek nábytku. Společně s matrací ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Chcete- li si pořídit kvalitní postel, pak jsou dobrou volbou postele z masivu.

Proč si pořídit postel z masivu?

Postel z masivu je zárukou kvalitního spánku. Dřevo je materiál přírodní. Neobsahuje žádné škodlivé sloučeniny, vyzařuje pohodovou atmosféru, do ovzduší se uvolňuje jeho příjemná vůně. Nezaměnitelný je i design. Masivní dřevo je pevné, neohýbá se, drží tvar a má stálou pevnost. Postel je sice cenově dražší, ale zase má velmi dlouhou životnost a zajistí vám kvalitní a spokojený spánek. Pro děti vyberte třeba postele s úložným prostorem, kam si budou moci ukládat svoje oblíbené hračky. Koupíte-li si i kvalitní matrace do postele, pak se můžete těšit na spánek ničím nerušený a svému tělu tak dopřejete tolik potřebný odpočinek a relaxaci. Vyberte si takovou matraci, která poskytne zádům dokonalou oporu, přizpůsobí se tvaru těla a umožní změnu polohy bez jakékoli námahy. Kvalitní matrace i postele nabízí společnost PURTEX.

Nabídka společnosti PURTEX

Matrace z její nabídky navrhují nejlepší profesionálové a specialisté v oboru zdravého spánku. Matrace jsou vyráběné v kombinaci s moderními technologiemi a trendy. Mají dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Můžete si nechat vyrobit také matraci na míru. Kromě PUR matrací naleznete v nabídce společnosti také matrace pružinové, taštičkové a další druhy.

V nabídce na e-shopu matrace.purtex.cz naleznete také kvalitní postele vyrobené z různých materiálů, různých rozměrů i designů.

PURTEX je navíc český a slovenský výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací. Společnost byla založená v roce 1995. Ve svých výrobních závodech používá pouze nejmodernější evropské technologie. Kromě matrací a postelí si zde můžete objednat také rošty do postele, anatomicky tvarované polštáře nebo kvalitní ložní prádlo.