JAK ZAJIŠŤUJEME VYSOKOU KVALITU SVÝCH SAUN

SAUNUJEME.CZ se za dobu své existence na trhu stala značkou vysoké kvality a tento status si hodlá udržet i do budoucnosti. V souladu s touto premisou jsme již na samém začátku existence naší firmy zavedli systém přísné vstupní a výstupní kontroly, který nám pomáhá udržovat stabilně vysokou úroveň kvality našich saun. Kromě toho sázíme v oblasti saunových technologií i používaných materiálů na prověřené a renomované partnery.

Důraz na detail

V rámci celého procesu vzniku sauny přísně dbáme na dodržení všech vnitřně stanovených jakostních kritérií, které si kladou za cíl eliminaci veškerých rizik, které by mohly mít případný vliv na kvalitu díla. To se týká nejen kontroly materiálů, vyrobených interiérových prvků, či kontroly dodržení kvalitativních kritérií při montáži díla, nýbrž i dodržení těchto zásad při zaměření místa pro stavbu a následném zpracování výrobní dokumentace našimi obchodními zástupci.

Jsme si plně vědomi toho, že jako výrobci luxusních saun na míru máme vůči našim zákazníkům povinnost zhotovit a předat naše výrobky v maximálně možné kvalitě, včetně profesionálního poradenství a servisu. V souladu s tím sledujeme i moderní trendy v oboru a nabízíme našim zákazníkům nová a neotřelá řešení interiérů i exteriérů našich saun. Výsledkem toho je například nová interiérová řada WAVE s elegantně zaobleným designem lavic v podobě vlny, luxusním obkladem SAUNABOARD a velkorysým prosklením. Zvláštní pozornost pak v poslední době zaměřujeme na inovativní řešení našich venkovních saun. Zúročením tohoto trendu je naše zahradní sauna RUBIKON s odvětraným vnějším pláštěm, který je zhotoven z vysoce kvalitních desek SWISS PEARL. Jejich moderní design dodává této sauně zcela nový a svěží ráz.

Prověřené technologie

Používání prověřených technologií a materiálů od renomovaných výrobců je jedním z důvodů vysoké kvality našich saun. Úzce spolupracujeme se světovým lídrem na trhu saunových technologií EOS GmbH ze Spolkové republiky Německo a renomovaným rakouským producentem SENTIOTEC GmbH. V oblasti materiálů jsme kromě tradičních českých výrobců i partnerem renomovaného rakouského producenta SAUNABOARD, jehož velkoformátové desky používáme do našich luxusních saun na míru pro interiérové i exteriérové použití. A právě díky špičkové kvalitě výrobků našich obchodních partnerů a pečlivé vstupní i výstupní kontrole počítáme reklamace našich saun v řádu nízkých jednotek případů na stovky předaných saun.

Jsme přesvědčeni, že kombinace přísné vnitřní kontroly klíčových výrobních procesů a spolupráce s renomovanými domácími i zahraničními partnery je zárukou vysoké užitné hodnoty a trvanlivosti saun od Saunujeme.cz. Přijďte se o tom osobně přesvědčit do některého z našich showroomů. Rádi Vám poradíme s výběrem a navrhneme pro Vás saunu na míru!