Bez krepové lepící pásky se neobejdou nejen malíři pokojů

Pokud patříte mezi šikovné kutily, stejně jako dalších tisíce Čechů, jistě víte, že při malování interiéru jsou zapotřebí lepící krepové pásky. Samozřejmě potřebujete především potřeby určené k samotnému malování – váleček, štětku, barvy. Lepící krepové pásky jsou skvělými pomocníky při vytváření designu a malování interiéru.

Ochrana před znečištěním

Profesionální malíři pokojů sice umí vymalovat místnost s minimálním potřísněním nábytku, podlahy, obložek a lišt, ovšem ani oni nejsou dokonalí. Lepící krepová páska slouží k oblepení všech míst, kde může hrozit poškození nebo potřísnění běžně způsobené při malování interiéru. Oblepením dochází k ochraně. Při dokončovacích pracích, jehož součástí je úklid, ušetříte mnoho času a námahy právě tím, že vše oblepíte lepící krepovou páskou.

Lepící páska je opatřena rozpouštědlovým lepidlem, které na povrchu dobře a pevně drží, ale nezanechává žádné stopy při odstraňování po dokončení prací.

Čtyři základní rozměry

Profesionální malířské a zednické firmy vědí, že existuje více rozměrů lepících krepových pásek a většina z nich objednává ve větším množství základní čtyři rozměry šíře – 19 mm, 25 mm, 30 mm, 50 mm. Rozměry jsou přizpůsobené šířkám lišt nebo obložek.

Další využití lepících krepových pásek

Lepící krepová páska je využívána i v jiných oborech než v designérství a malířství pokojů. Mezi další odběratele patří průmyslové a uměleckých školy, které je používají při vytváření výkresů. Ohraničení lepící páskou a nulové znečištění lepidlem pomáhá studentům při výuce.

Kde krepové pásky objednat

Jarico.cz je web, kde objevíte nejen čtyři základní druhy lepících krepových pásek, ale také velký výběr potravinářských a gastro obalů, hygienických a čistících prostředků, průmyslových obalů, dárkových obalů, BIO a EKO obalů.