Další naší činnosti je renovace a rekonstrukce kuchyní, jako i zakázková výroba kuchyňských linek. Provádíme rekonstrukce a renovace bytových jader nebo kompletní bytová jádra na klíč.
Zajišťujeme taktéž přípravnou část vašeho projektu, kterou tvoří zpravidla projektová dokumentace, statický posudek a vizualizace.

Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálů právě pro váš projekt, který řešíme individuálně tak, aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu.
Náš profesionální tým řemeslníků a projektantů při realizaci rekonstrukce kuchyně nebo  celého bytového jádra klade důraz na individuální přístup k našim zákazníkům a nabízí nejvhodnější řešení na míru dle vašich přání a požadavků.
Kromě samotné rekonstrukce kuchyně nebo bytového jádra zajišťujeme také výrobu interiérů na klíč, kompletní servis doplňkových služeb, jako jsou veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu, stejně jako prodej obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a elektrospotřebičů či zajištění stavebního povolení, veškeré projektové dokumentace a vizualizace návrhu rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce bytového jádra.
Spolehněte se i vy na služby zavedené regionální firmy a naše dlouholeté zkušenosti. Nechte si poradit s celým řešením a výběrem materiálů. Naše společnost zrealizuje rekonstrukci koupelny, rekonstrukci kuchyně a rekonstrukci bytového jádra kompletně od A až do Z.
Za svoji práci s důrazem na vysokou kvalitu ručíme naší dobrou pověstí. Nenajímáme si cizí stavební dělníky, kteří jí zhotoví jen formálně za nás. Za hotovým dílem si tedy opravdu stojíme a vše provádíme z vysoce kvalitních a odolných materiálů, tak abychom dosáhli co nevyššího možného stupně kvality odvedených prací, která je zároveň naší vizitkou a hlavní reklamou.