Dům na klíč je dnes moderní a rychlou možností získat nové bydlení. Standartem dnešní doby, je nabídka tzv. katalogových domů a dodávky oné neosobní, ničím individální "krabice" na daný pozemek.

   Jdeme jinou cestou.

Dlouhodobě spolupracujeme s renomovaným a zkušeným, regionálním architektem, který vám pomůže vymyslet a naprojektovat optimální dům vhodný pro vaše bydlení.

Není od věci zdůraznit, jak je bydlení specifické a individuální pro každého zvlášť. Jak se liší naše potřeby, přání, ale i představy nejen dispozic, ale také na samotný vzhled a užitnou hodnotu celé stavby.

Je důležité aby stavba byla využívána bezezbytku a k vaší plné spokojenosti. Je důležité aby taková stavba splňovala veškeré předpoklady být vašim nejen domem, ale skutečným domovem. Zde si dovolujeme práci přenechat profesionálům a nenabízet katalogové zboží, protože tím by dům být nikdy neměl. Jde přeci o váš domov, místo kde žijete.

 

Máme proto sestavený tým odborníků, který ve spolupráci s vybraným architektem váš domov postaví. V této oblasti vás proto s dovolením odkážeme na stránky sesterské divize www.SuperHouse.cz která se zabývá dodávkami kompletních staveb. Jste-li u nás na doporučení spokojeného zákazníka, nemusíte zoufat. Mnoho našich schopných a zkušených řemeslníků pro www.SuperHouse.cz dodává jednotlivé, odborné, řemeslné práce a úzce dlohodobě spolupracujeme k oboustranné spokojenosti.