Hlavní náplň naší činnosti tvoří renovace a rekonstrukce koupelen, vybavení koupelny, dále výroba kuchyňských linek, sádrokartonářské, zednické, obkladačské, vodoinstalační, topenářské, elektro, stavební a podlahářské práce. Provádíme rekonstrukce a renovace bytových jader nebo kompletní bytová jádra na klíč.

Zajišťujeme taktéž přípravnou část vašeho projektu, kterou tvoří zpravidla projektová dokumentace, statický posudek a vizualizace.

Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálů právě pro váš projekt, který řešíme individuálně tak, aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu.
Náš profesionální tým řemeslníků a projektantů při realizaci rekonstrukce koupelny, kuchyně nebo  celého bytového jádra klade důraz na individuální přístup k našim zákazníkům a nabízí nejvhodnější řešení na míru dle vašich přání a požadavků.

Kromě samotné rekonstrukce koupelny, kuchyně nebo bytového jádra zajišťujeme také výrobu interiérů na klíč, kompletní servis doplňkových služeb, jako jsou veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu, stejně jako prodej obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a elektrospotřebičů či zajištění stavebního povolení, veškeré projektové dokumentace a vizualizace návrhu rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce bytového jádra.

Spolehněte se i vy na služby zavedené regionální firmy a naše dlouholeté zkušenosti. Nechte si poradit s celým řešením a výběrem materiálů. Naše společnost zrealizuje rekonstrukci koupelny, rekonstrukci kuchyně a rekonstrukci bytového jádra kompletně od A až do Z.

Za svoji práci s důrazem na vysokou kvalitu ručíme naší dobrou pověstí. Nenajímáme si cizí stavební dělníky, kteří jí zhotoví jen formálně za nás. Za hotovým dílem si tedy opravdu stojíme a vše provádíme z vysoce kvalitních a odolných materiálů, tak abychom dosáhli co nevyššího možného stupně kvality odvedených prací, která je zároveň naší vizitkou a hlavní reklamou.